STŘÍBRNÁ MEDAILE PRO GV ALTE REBEN 2019 OD HORSTA SCHUCKERTA

    Grüner Veltliner Alte reben 2019 z Gut Kellerstöckl - Familie Schuckert získal stříbrnou medaili prestižního vinařského magazínu Decanter!
    Jelikož mám toto víno v nabídce, v minulosti jsem Vám jej již představoval. Nyní Vám rád, při této příležitosti, sdílím i originální popis přímo od Mistra vinaře a mého přítele Horsta Schuckerta. Kdo nevládnete němčinou, zde je překlad: "Zdravím vás! Dnes bych vám rád představil velmi speciální víno. Toto je Grüner Veltliner Alte Reben.
    Stará réva, protože pochází z vinice, staré více než 20 let. S věkem jsou dobře zakořeněné, přežívají suché období celkem dobře a přináší velmi bohatá, hustá vína. S Alte Reben Grüner Veltliner mám velkou radost. Letos získal stříbrnou medaili na Decanter World Wine Awards. To potvrzuje, že jsme na správné cestě, že víno je velmi dobré a potěší, když dostanete dobrou recenzi.
    Ročník 2019 je právě teď k pití; je zralé, je dlouhé a je to teď opravdu zábava. Krásně zářivá, slaměná žlutá barva; krásná vůně zralého ovoce - zralá hruška; plný profil chuti; bohatá, jemná struktura kyselosti; částečně nazrálé, dlouhé s dotekem kvasinek a proto velmi měkká a kulatá v dochuti; nyní připravena k pití, díky již několika měsícům zrání na láhvi.
    Přeji hodně zábavy - na zdraví a na zdraví!"