ROSÉ BOČKY r.2019 od VÍNO J.STÁVEK

    Rosé Bočky od Honzy Stávka z Němčiček úspěšně boří zažitý mýtus, že každé růžové víno je lehké, letní, jednodušší pití, tzv. "bazénovka".

    Nový ročník 2019, který je už nyní v e-shopu www.obchod-mikwine.cz, se stejně jako ročníky předchozí vyznačuje lehkou dávkou aristokratičnosti. Slyšeli jste někdy o rosé, které lze archivovat? Toto má potenciál až pět let!
    Atraktivní, už na první pohled pevná růžová barva. Vůně strukturovaná, vyzrálá, připomínající drobné bobulové zahradní ovoce se stopou kořenitosti. Chuť je čistá, komplexní, mnohovrstevnatá. Projev sadového ovoce v kombinaci s drobným bobulovým ovocem a spojené s příjemnou šťavnatostí exotických citrusů.  Delší dochuť, kdy se Vám bude víno v ústech stále připomínat, je pozvánkou k dalšímu napití a zopakování si tohoto zážitku.
    Krásné a příkladné využití potenciálu, který dávají více než padesátileté keře ve velmi atraktivní poloze nad Němčičkami.
Po celou dobu pití si bude Rosé Bočky vyžadovat Vaši pozornost. Nenechá se zatlačit do role přehlíženého. Každým douškem Vás bude nutit objevovat něco nového. I v tom tkví rafinovanost dobrých vín.
Rozhodně stojí za ochutnání! Na e-shopu k dostání zde.