PÁTEK 13.8. - VÍNO & LÁSKA v JAMNÉM!

Na pátek 13.8. si do diářů můžete napsat heslo VÍNO & LÁSKA - JAMNÉ!

    Jako minulý rok, i letos bude pro vás uspořádána velká degustace všech vín z nabídky MIKWINE s.r.o.
Nabídku bude tvořit na 60 moravských a rakouských vín, jež budou volně k dispozici. Za poplatek 300,-Kč/osoba dostanete skleničku a budete moci klidně i několikrát ochutnat všechna prezentovaná vína. Pokud na místě učiníte objednávku v hodnotě 2.500,-Kč, poplatek bude odečten. A jako bonus k tomu budete mít "Láskyplný" koncert!
    Večer vám zpříjemníme koncertem v podobě  maestra mnoha strunných nástrojů (vč. harfy) Vaška Vaňury alias LÁSKY! Dle vlastních slov - něco mezi kytaristou, zpěvákem, skladatelem, textařem a producentem…někdo tomu říká prostě „písničkář“
V minulosti jste jej mohli zahlédnout v kapelách jako zakázanÝ / Ovoce, Waldagang, Geoff Tyson Band (USA), UnderGaters nebo Covers for Lovers aj.
Nyní jen sám, s kytarou a songy jako Domek, Nic moc společnýho, Face to face  a mnoha dalších - viz. profil na Youtube.
    No a koho vína nezajímat nebudou a bude si chtít jen užít muziku, není problém!  Vstupné bude 100,-Kč a k dispozici bude samozřejmě bar i dobroty z grilu.
Degustace bude přístupna od 17.00hod., Láska "hrábne do strun" od 20.00hod. Na víno s Láskou? Ve víně je Láska? Láska k vínu? Jak chcete :) V pátek 13.8. v zahradním posezení Hostince u Vlachů prostě VÍNO & LÁSKA!
Doporučujeme rezervaci míst na tel.: 603220247 nebo ještě lépe na e-mailu mikwine@mikwine.cz.
Těšíme se na Vaši návštěvu!